Podarimo PowerBank Xiaomi - GLASOVANJE

Srečo je treba deliti, pravijo. Mi bomo delili zanimive napravice. Mogoče koga osrečijo! :)
Odgovori

Kateri komentar pa tebe najbolj prepriča?

Glasovanje se je zaključilo dne 25 Okt 2019, 00:05

1. Čisto odvisno od osebe. Če si babica ali deda okoli 3. Če si povprečen uporabnik elektronike potem približno 6. Če si zavzet in zelo strasten uporabnik gadgetov potem 10. Če si pa tomson pa okoli 35.
1
20%
2. Moja pravi da preveč, jaz pa raje kupim kakšno več! #svet_na_baterije
0
Brez glasov
3. V življenju je pomembna zgolj ena baterija, baterija zdravja. Kadar je ta polna, je vse ostalo stvar posameznika, njegovih navad, sposobnosti, želja. Če je baterija zdravja prazna, je vse ostalo zaman. Žal je tako, da se tega zavemo šele takrat, ko je baterijo potrebno zamenjati.
4
80%
 
Skupaj glasov: 5
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

23 Okt 2019, 00:05

Glede na sodelovanje za Xiaomi PowerBank 10.000mAh baterijo sem izbral sledeče komentarje, ki so me najbolj prepričali/navdušili/nasmejali. :) Neizbranci, brez slabe volje, bo kmalu nova priložnost! ;)

Vsi registrirani uporabniki lahko do četrtka, 24.10.2019 do 23:59 sodelujete pri izboru najboljšega komentarja, katerega lastnik bo prejel Xiaomi 10.000mAh baterijo.

Navodila so se glasila, pustite hudomušen komentar, verz ali spis na temo: "Koliko baterij v življenju zares potrebujemo?".

PS: pa brez podvojenih in potrojenih računov za namen glasovanja prosim, bodimo pošteni do sebe in drugih! ;)

Glasujte zdaj, naj zmaga najboljši! ;)
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

25 Okt 2019, 00:44

Čestitke zmagovalcu! :) @yanc, naj bo polna tudi baterija zdravja! ;)
Odgovori