360 D819 pametni video zvonec

Dodatna vprašanja glede napravic, ki jih sami testiramo
Odgovori
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

15 Sep 2019, 09:17

Po dvomesečni uporabi in testiranju sklenili vtise o precej navdušujočem pametnem video zvoncu. Funkcijsko na nivoju precej dražjih modelov, omogoča kar nekaj zanimivih stvari, kvaliteta materialov in izdelave je dobra, kvaliteta videa tudi zelo visoka, če koga zanima več:

http://www.kajkupiti.si/nasi-testi/vide ... -test.html

Slika

Če pa se komu poraja kakšno vprašanje, z besedo na dan! ;)
Joži
Prispevkov: 24
Pridružen: 14 Jan 2020, 19:22

22 Jan 2022, 19:03

obujam mal staro temo, kaksna je pa razlika med zgodnjim ter tem https://www.banggood.com/Wireless-Camer ... 2388201804 . Tako na hitro je 1080p proti 720p, ter pri tem iz linka je potreben dodatni nakup baterij. Po ceni pa vem, da primerjam hruske in jabolka, hehe... Bi blo pa za oba fajn, da bi imel se dodatno zunanjo enoto...

ali pa tale Eken
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

25 Jan 2022, 11:39

Joži napisal/-a:
22 Jan 2022, 19:03
obujam mal staro temo, kaksna je pa razlika med zgodnjim ter tem https://www.banggood.com/Wireless-Camer ... 2388201804 . Tako na hitro je 1080p proti 720p, ter pri tem iz linka je potreben dodatni nakup baterij. Po ceni pa vem, da primerjam hruske in jabolka, hehe... Bi blo pa za oba fajn, da bi imel se dodatno zunanjo enoto...

ali pa tale Eken
Iz prakse lahko govorim le za dražji 360 model, ki je res top na vseh področjih, res super uporabniška izkušnja. Pri teh brezimenskih brandih je pa ponavadi lahko uporabniška izkušnja precej pogojena z zanesljivostjo delovanja, updejti, reševanju morebitnih softverskih težav, ki ponavadi niso prav dobro podprte, tudi vprašljivost varnosti zaščite podatkov je ponavadi slabša. Kar se tiče specifikacij pa že velika razlika v ločljivost HD vs FHD, se kar pozna v praksi, 360 model pri 80€ ima vključeno zunanjo in notranjo enoto, 5000mAh baterijo in polnjenje preko USBja, pri Eken modelu ko se vse doda in na Aliju vključi vse stroške ob dostavi cena enaka. 360 model ima res zelo dobro in stabilno aplikacijo, skratka meni osebno je top in za malo prihranka ne bi kupil drugega video zvonca.
Joži
Prispevkov: 24
Pridružen: 14 Jan 2020, 19:22

25 Jan 2022, 21:06

hvala, bom verjetno vzel 360, sem gledal mal yt in pri teh poceni zadevah, je aplikacija ponavadi problem (zakasnitve prikaza, reklame...) skratka neuporabne.
autmigec
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Jun 2023, 09:30

29 Jun 2023, 08:20

Pozdravljeni. Kar nekaj časa je minilo od testa tega pametnega zvonca, se je v tem času kaj bistveno spremenilo? Se ta zvonec še dobi ali je v tem rangu (do 100e) smiselno pogledovati kam drugam? Mogoče 360 x3, kaj tretjega? Lastnosti tega D819 so mi všeč (detektor gibanja, notranja enota, brezžičen,...), verjetno pa je v tem času kakšna sprememba na trgu. Hvala.
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

29 Jun 2023, 19:20

autmigec napisal/-a:
29 Jun 2023, 08:20
Pozdravljeni. Kar nekaj časa je minilo od testa tega pametnega zvonca, se je v tem času kaj bistveno spremenilo? Se ta zvonec še dobi ali je v tem rangu (do 100e) smiselno pogledovati kam drugam? Mogoče 360 x3, kaj tretjega? Lastnosti tega D819 so mi všeč (detektor gibanja, notranja enota, brezžičen,...), verjetno pa je v tem času kakšna sprememba na trgu. Hvala.
sam sem prešel na malo višji rang video nadzornega sistema, Anker Eufy kjer imajo tudi video zvonce, novejši modeli potrebujejo Eufy bazno postajo, kamor se lahko potem priključi tudi različne kamere, senzorje, alarmni sistem itd ... Prednost tovrstnega sistema z bazo je vgrajenih 16GB prostora, kar pomeni 0 mesečnih stroškov in lokalno shranjevanje video posnetkov in res vrsta naprednih funkcij, predvsem pa res zanesljivo stabilno delovanje, je super uporabniška izkušnja. Tale Eufy opcija je sploh super če se v nadaljevanju še doda kakšno kamero, senzor itd, meni super ker se lepo poveže z Amazon Show napravami in prikazuje sliko na velikem zaslonu, pa napredno AI zaznavanje gibanja in prepoznava ljudi, itd ...
360 X3 po drugi strani pa tudi nudi precej dobrih lastnosti za zmerno ceno, a če gledam na uporabniško izkušnjo, na Amazonu ima npr. oceno 3.7/5 medtem ko ima Eufy model oceno 4.4/5, se pa 360 model dobi res ugodneje, sicer iz CN a za 85€ s popustom na blagajni: https://s.click.aliexpress.com/e/_DBB7Omz

model 360 D819 je meni bil super pri 70€ leta nazaj, a kot gledam tega modela več ni za dobit po pametni ceni, če je še sploh kje na zalogi, overall pa tudi slabše kot Eufy, ima na Amazonu oceno 3.5/5 ...

skratka, če so finance res priporočam Eufy model, top zadeva, iz prakse, če se gleda pod 100€ pa novi 360 X3 ... dobre alternative pa Amazon Ring, sploh če je kakšna Amazon Show naprava doma, Reolink tudi soliden ...

PS: tema mogoče bolj za KajKupiti, tako da lahko nadaljujemo tam ...

viewtopic.php?p=17981#p17981
Odgovori