Kugoo S1 Pro električni skiro

Dodatna vprašanja glede napravic, ki jih sami testiramo
Odgovori
Tomson
Prispevkov: 10600
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

26 Avg 2019, 17:46

Pod drobnogled vzeli Kugoo S1 Pro električni skiro, precej zanimiva zadevca, bolj fun narave v primerjavi s Xiaomijem, pospeški in hitrost občutno višji, skratka precej dobra alternativa, celoten test na:
http://www.kajkupiti.si/blog/elektricni ... -test.html

Če koga kaj posebnega zanima, tudi kakšna specifična zadeva, ga imam doma, lahko hitro odgovorim ...
Mealosh
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Okt 2019, 23:02

09 Okt 2019, 23:09

Ojla, sem v procesu kupovanja Kugoota. Seveda s1 pro.
Pri vas se dela?:)
Ga maste slaba dva meseca ane? Kalsen je review po tem casu. Kake tezave?
Vozil bi le po Lj. Po asfaltu
Hvala
Tomson
Prispevkov: 10600
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

09 Okt 2019, 23:52

@Mealosh:
Drži, bo počasi 3-mesece, zaenkrat nobenih težav, tudi sam sem že kar nekaj kilometrov naredil po LJ. Nekaj s Xiaomijem, več z Kugootom. Splošni vtis je, da je Xiaomi udobnejši, napihljive gume se poznajo, na slabši površini je vožnja mirnejša. Po drugi strani ima Kugoo dvojni amortizer (spredaj in zadaj), ne vpliva sicer toliko na mehkobo vožnje, se pa brez težav zapelje s hitrostjo na 2-3cm visoke robnike npr. Največja prednost Kugoota, vsaj zame osebno pa je moč. Pospeški in končna hitrost, res je "fun to ride", dosti bolj zabaven od Xiaomija. Če bi še kaj pokritiziral, je to način speljevanja, pri Xiaomiju se spelje mirno, enakomerno, pri Kugootu pa so premiki bolj nenadni, a to je tudi do neke mere posledica bistveno močnejših pospeškov, lahko pa bi bila odzivnost bolj uglajena, a ko se enkrat navadiš je super. Še zadnja kritika gre na račun zlaganja, na začetku ga je kar težko zložit, ker je potrebno naštudirat sistem, ki res ni tako praktičen. Štift za naslon noge bi lahko bil večji, ko se pritisne pa zlaganje ni enostavno. Vaja dela mojstra, če se v trenutku ko se pritisne na štift malo potisne krmilo naprej nato pa hitro nazaj se takoj zloži, tako da sedaj ni več težav, na začetku pa kar nekaj heca. Vse ostalo pa super, LCD zaslon je odličen, baterija super zdrži, ima zelo dobro osvetlitev, izredno močno sprednjo, zlaganje ročk je super priročno in omenjeni pospeški ter hitrost so res še tista pika na i. Sam sem imel v določenem trenutku doma oba, pa sem se potem odločil obdržati Kugooja, predvsem na račun zabavne vožnje, a vsak ima drugačne prioritete, je pa za 300€ kolikor je trenutno v akciji iz EU skladišča vsekakor ena boljših opcij ...

- Kugoo S1 Pro električni skiro s kodo: GRANDTEST iz 326€ na 303€ (EU skladišče)
Mealosh
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Okt 2019, 23:02

10 Okt 2019, 23:19

Hvalaaaaa
mirm
Prispevkov: 27
Pridružen: 11 Okt 2019, 17:22

24 Okt 2019, 19:47

Jaz imam tudi Kugoo s1 kakšne 3 mesece in ravno danes mi je števec pokazal 150km. Zaenkrat vse bp in zadovoljen.
Odgovori