Xiaomi Viomi V2/Pro robotski sesalnik

Dodatna vprašanja glede napravic, ki jih sami testiramo
masak

26 Mar 2021, 08:12

Se strinjam. Zaenkrat jim dam malo časa, če se stvar res zavleče bom pa prosila za pomoč. Hvala še enkrat!
bala

10 Apr 2021, 13:03

Pozdravljen Tomson
Imam Xiaomi Viomi V2/Pro robotski sesalnik, star dobro leto. Tank za kombinacijo sesanja in brisanja se mi je že drugič pokvaril. Ne zdrži več kot tri mesece. Vtanku v črpalko pride voda in ta zariba tako, da ne moči več krpe. Tank sem razdrl in črpalka je res čisto po Kitajsko zaščitena pred vdorom vode. Ali se mogoče dobi tank od kakšnega drugega proizvajalca? Pa saj s tem morate imeti pri tem modelu 2 v 1, vsi iste težave. Pri tanku za samo mokro brisanje teh težav ni, ker je črpalka drugače vgrajena, vendar potem je potrebno najprej sesati celo stanovanje in nato brisati, kar pa drastično podaljša čas čiščenja, pa še baterija se prej sprazni kot je končano. Pa tudi doma moraš biti, da lahko tanka zamenjaš.
Lp
Tomson

11 Apr 2021, 12:38

hmm... sam imam V2 Pro sedaj že kar nekaj časa, pa omenjene težave nisem zasledil. Od različnih proizvajalcev pa tudi nisem zasledil omenjene posodice, težko pa rečem ali so vse ki se tudi na Aliju prodajajo original ali ne ...
bala

12 Apr 2021, 06:38

Ali imaš kakšno poznanstvo na servisu, da bi dobil samo informacijo, če se ta okvara pogosto pojavlja ali pa imam samo jaz tako smolo, da sem jo že dvakrat menjal? Tank je 30€ in ne vem, če bi ga zopet naročil. Drugi tank sem dobil na Polskem, sedaj pa samo še Kitajska prodaja.
bala

12 Apr 2021, 06:41

Je mogoče kdo na tem forumu, da ima Xiaomi Viomi V2/Pro sesalnik že več kot eno leto in da uporablja kombinirano posodo za hkratno suho in mokro čiščenje, pa da mu še vedno z vodo moči krpo?
urost

13 Apr 2021, 07:31

Tudi pri nas so se začele pojavljati težave glede mokrenja pri kombinirani posodici. Cca 2 leti je delalo bp, zdaj pa podobni problemi, kot pri uporabniku "bala". Posodica za mokro čiščenje normalno funkcionira.
deko

29 Maj 2021, 09:08

Pozdravljeni. Ima kdo izkušnje z baterijo pri v2 pro? Po dobrem letu uporabe (od tega ga vsaj polovico casa nismo uporabljali) ne posesa niti polovice stanovanja (cca 50m2) temvec se naenkrat ustavi in ugasne. Izgleda, da je baterija slaba. Se splaca kupiti novo? Kje jo dobiti?
Izgleda se ti sesalniki dobro obnesejo samo na testih in v idealnih okoliscinah. Ko ga gledam kako se spravlja k sesanju, ga vcasih raje ugasnem in posesam na roko.
Lp
Tomson

29 Maj 2021, 18:47

model V2 Pro je sicer imel kar nekaj težav z nadgradnjami, ko so se dodajale nove funkcije, posledično pa je prihajalo do novih težav, ki so se kar nekaj časa bolj ali manj uspešno reševale, a če se ni posodabljalo težav ni bilo. Pri nas doma še vedno V2 Pro model star leto in pol, na prvi Firmware verziji in odlično deluje, tudi baterija nima težav ... nova baterija pa sicer ni draga, okoli 20€: https://s.click.aliexpress.com/e/_AZ6kMR imam tudi kolega ki popravlja rob.sesalnike, lahko tudi baterijo zamenja če bi bilo potrebno, se ne bi lotili sami ...
mhercog

06 Jun 2021, 14:03

bala napisal/-a:
12 Apr 2021, 06:41
Je mogoče kdo na tem forumu, da ima Xiaomi Viomi V2/Pro sesalnik že več kot eno leto in da uporablja kombinirano posodo za hkratno suho in mokro čiščenje, pa da mu še vedno z vodo moči krpo?
Jaz ga imam sedaj ca. 1,5 leta in sem ravno danes ugotovil, da ne moči več kombinirana posoda ...
Odgovori