gearbest 1 mesec po naročilu še vedno ni poslal X3nfc

Potrebujete konkreten nasvet izven navedenih tem?
Odgovori
Zaphod B
Prispevkov: 4
Pridružen: 23 Okt 2019, 11:42

05 Okt 2020, 11:48

Na gearbestu sem pred 10.9.2020 naročil PocoX3NFC. (link sem našel tukaj https://www.kajkupiti.si/kuponi-popusti-akcijske-cene ) Dodal sem še eu priority shipping. Upal sem da bom zadevo prejel v 1 mesecu, (gre za darilo) vendar sem se očitno pošteno motil. Na gearbestu očitno niso resni in na še vedno niso odposlali. Ni še shipped out. Nisem dobil nobenega maila, niti nič. Order status je “Paid”. :evil:
Žal se, skoraj takoj po nakupu sem videl da sem storil napako saj bi ga lahko naročil iz eu skladišča za 30 € manj. Vendar zaradi dodatnih komplikacij nisem skenslal naročila in čakam na naročeno.

Kaj lahko storim, kako naj kar najhitreje pridem do PocoX3nfc. Kako jih prisilim da kar najhitreje pošljejo kar sem naročil? Ali lahko skenslam naročilo in dobim denar nazaj in ga nato naročiom iz aliexpressa.

Kaj naj naredim. Kaj se mi najbolj splača?
Tomson
Prispevkov: 10600
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

06 Okt 2020, 09:56

Pozdravljen,

mi je res žal za tole izkušnjo, ta teden imajo na Kitajskem nacionalni praznik in cela Kitajska obstoji, na GB deluje le logistika, tako da ža tudi mojega kontakta ni, da bi lahko prišel do konkretnejše informacije. Seveda se lahko vsako naročilo prekliče, dokler ni odposlano in povrne kupnina. Nekaj časa je to možno direktno pod My Orders, potem pa preko Ticketa ali LiveSupporta ... Najhitreje bo verjetno na HB, je ponavadi dostava v nekaj dnevih ...
Zaphod B
Prispevkov: 4
Pridružen: 23 Okt 2019, 11:42

08 Okt 2020, 19:08

Ok, še 1x hvala za odgovor,
Dopoldne sem tolk časa tipkal se s supportom da so mi nazadnje dali živo osebo na drugo stran in pravi da je razprodano - ni zaloge in dobijo šele 18.10.
Očitno je tudi eu priority shipping treba vzet mal z rezervo - [Na svojega prvega pocota ki sem ga naročil v drugi polovici februarja 2k19 – pa takrat naj bi bil čajniz new year že končan sem pravtako čakal 2 meseca], tako da za tega… Vem X3 bi moral kar kakšne 2 meseca prej verjetno naročiti da bi prišel pravočasno samo takrat še ni izšel.
Zdaj se mi praktično ne splača kenslat ker boh ve če bi profitiral vsegaskupaj 2 dni. Edino če po čudežu preko amazona – za prime day – dobim ekvivalentno ceno sam dvomim. Drugače pa al bom dejansko s5 koristil tvoje linke al pa wait it out saj ne gori voda. Za uno razliko v ceni 30€ sem pol bolj pozorno pogledal in videl da gre za 64gb različico ne za 128gb kot sem jaz naročil tko da it's ok.
Odgovori