Panasonic tx gx 810

Potrebujete konkreten nasvet izven navedenih tem?
Odgovori
G83R
Prispevkov: 7
Pridružen: 21 Mar 2020, 18:43

17 Apr 2020, 10:17

Pozdrav!

Po priporočilu sem si naročil omenjeni tv.Zadeva je super,edino dve stvari sta me zmotili.
Prva je neroden daljinec.Mogoče sem res navajen prejšnjega samsungovega air mousa.Me zanima kateri air mouse kupiti,ali nima veze delajo vsi?
Drugo:Nemorem se logirat v google račun,pravi da povezava oz. brskalnik ni varen.Kaj storiti? Rad bi si namestil še kakšno app iz google play.Mogoče sem jaz še kaj spregledal?

Hvala lepa in lep dan

Gregor
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

17 Apr 2020, 13:36

Daljinec je dejansko stvar navade, sploh pa je razlika če se gre, kot omenjeno iz Air Mouse na klasično varianto ... Načeloma bi moral vsak AirMouse z malo širšo podporo in brez potrebne namestitve posebnih driverjev delovati tudi na omenjenem TVju, žal pa sam ne uporabljam, da bi lahko iz prakse rekel. Da bi se lahko namestila kakšna aplikacija iz Google trgovine je potreben Android TV operacijski sistem, ki pa je le na Sony, Philips, TLC televizijah, sicer pa ima vsaka znamka nek svojih nabor aplikacij ki so na voljo v lastnih on line "trgovinah" preko TVja. Panasonic nima nekega zelo širokega izbora, ima pa vse kar se potrebuje, vsaj sam nič ne pogrešam. Za res široko in fleksibilno pametno platformo pa so LG/Samsung in vsi Android TVji boljša opcija, a sam dajem največji povdarek na kvaliteto slike, pametni del se preko dodatnih poceni napravic hitro nadgradi, če je potreba, kvaliteta slike pa je kakršna je.
Emp1
Prispevkov: 17
Pridružen: 05 Dec 2019, 15:01

22 Nov 2020, 19:22

Zdravo,
Napišem kar tuki.
Zakaj se mi na istem tvju ne več samodejno odpre soundbar? Povezan je z hdmi kablom isto kot prej, ko se je vedno vžgal, sicer z zakasnitvijo, sedaj pa sploh ni odziva..
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

22 Nov 2020, 20:57

uff, to je pa tako splošno vprašanje, ki je lahko odvisno od precej dejavnikov, da bom res težko uganil ... če prav razumem se samodejno ne prižge, poleg TVja, lahko pa ga prižgeš ročno?
Emp1
Prispevkov: 17
Pridružen: 05 Dec 2019, 15:01

22 Nov 2020, 21:08

Se je samodejno prižgal, prvi dan ko sem prilkjučil tv. Sedaj se ne več niti prižge sam niti zvoka ne odda... Sumim na hdmi kabel, ni star niti nov..
Tomson
Prispevkov: 10596
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

22 Nov 2020, 21:17

drži, prvo kar je za preverit so povezave, kabli, konektorji itd, potem pa dalje, se pa kar pogosto zgodi da kakšen HDMI kabel odpove ...
Odgovori