Slušalke

Iščete najboljši model določene naprave glede na vaše želje in potrebe?
Odgovori
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

28 Okt 2020, 17:28

Tronsmart ima zelo kvalitetne in poceni modele, glede na ceno najboljše opcije:
zelo dobro s strani uporabnikov pa so ocenjene:
gregamuc
Prispevkov: 9
Pridružen: 15 Sep 2020, 12:06

28 Okt 2020, 18:49

Hvala za odgovor. Ker nisem ravno avdiofil bi še vprašal, kaj se bolj izplača, usb priključek ali navadni konektorji?
rs1975
Prispevkov: 34
Pridružen: 31 Okt 2020, 08:15

01 Nov 2020, 06:55

Iščem ušesne slušake, se za tak denar dobi kaj boljšega?
https://www.geekbuying.com/item/Tronsma ... 24424.html
kowkele
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Mar 2020, 13:33

01 Nov 2020, 10:55

Živijo, za hčerko iščem slušalke, naglavne.
Morajo pa biti barvne(npr. Oranžne 😊), brezžične z možnostjo predvajanja s Microsd kartice. Pa dobava iz EU. Ni pa potrebna huda kvaliteta.

Primer: https://www.mimovrste.com/slusalke-brez ... sivozelena
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

02 Nov 2020, 14:25

rs1975 napisal/-a:
01 Nov 2020, 06:55
Iščem ušesne slušake, se za tak denar dobi kaj boljšega?
https://www.geekbuying.com/item/Tronsma ... 24424.html
prav tale "AirPods" dizajn ali pridejo v poštev tudi klasiščne Earbuds? v primeru "AirPods" sigurno ena najboljših opcij. Na splošno ima Tronsmart kar sem sam preizkusil zelo dobre, če ne najboljše modele do 30€, ki se lahko kosajo s precej precej dražjimi modeli. od klasičnih BT predlagam tale model, ga imam sam in je v primerjavimi z mojimi Sennheiser Momentum TW2 za 300€ neverjetno blizu, pa še danes je res huda cena:
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

02 Nov 2020, 14:35

kowkele napisal/-a:
01 Nov 2020, 10:55
Živijo, za hčerko iščem slušalke, naglavne.
Morajo pa biti barvne(npr. Oranžne 😊), brezžične z možnostjo predvajanja s Microsd kartice. Pa dobava iz EU. Ni pa potrebna huda kvaliteta.
glede na vse omenjeno bi sam gledal modele, ki jih uporabniki najbolj hvalijo, največ najvišjih ocen, npr:

https://amzn.to/384WEGv
https://amzn.to/3oWV4gf
https://amzn.to/2TNrScV
https://amzn.to/3kRwVoy
skylon
Prispevkov: 56
Pridružen: 11 Mar 2020, 10:49

03 Nov 2020, 08:24

Tomson napisal/-a:
02 Nov 2020, 14:25
rs1975 napisal/-a:
01 Nov 2020, 06:55
Iščem ušesne slušake, se za tak denar dobi kaj boljšega?
https://www.geekbuying.com/item/Tronsma ... 24424.html
prav tale "AirPods" dizajn ali pridejo v poštev tudi klasiščne Earbuds? v primeru "AirPods" sigurno ena najboljših opcij. Na splošno ima Tronsmart kar sem sam preizkusil zelo dobre, če ne najboljše modele do 30€, ki se lahko kosajo s precej precej dražjimi modeli. od klasičnih BT predlagam tale model, ga imam sam in je v primerjavimi z mojimi Sennheiser Momentum TW2 za 300€ neverjetno blizu, pa še danes je res huda cena:
Škoda, da sem tole kodo prepozno opazil. Danes pri tej kodi javi, da so že dosežene količine.

Drugače pa ima hčerka Onyx Ace iz prvega linka in je zelo zadovoljna.
aleskom
Prispevkov: 307
Pridružen: 26 Avg 2019, 10:36

06 Nov 2020, 07:51

Tomson,

kaj pa tele? https://www.banggood.com/Original-Xiaom ... e_products

Če jih recimo primerjaš s Tronsmart Onyx Free BT, ki jih zgoraj omenjate?

Hvala.
aleskom
Prispevkov: 307
Pridružen: 26 Avg 2019, 10:36

06 Nov 2020, 11:34

Pa tole bi te še vprašal Tomson, a tele https://www.gearbest.com/bluetooth-head ... d=78409059, ki si jih danes objavil, so toliko boljše od Xiaomi Airdost 2 SE, ali zakaj takšna razlika v ceni? Kje je najbolj opazna razlika?
Hvala.
kowkele
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Mar 2020, 13:33

06 Nov 2020, 12:37

Tomson napisal/-a:
02 Nov 2020, 14:35
kowkele napisal/-a:
01 Nov 2020, 10:55
Živijo, za hčerko iščem slušalke, naglavne.
Morajo pa biti barvne(npr. Oranžne 😊), brezžične z možnostjo predvajanja s Microsd kartice. Pa dobava iz EU. Ni pa potrebna huda kvaliteta.
glede na vse omenjeno bi sam gledal modele, ki jih uporabniki najbolj hvalijo, največ najvišjih ocen, npr:

https://amzn.to/384WEGv
https://amzn.to/3oWV4gf
https://amzn.to/2TNrScV
https://amzn.to/3kRwVoy
Hvala za linke, naročil Powerlockus.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

07 Nov 2020, 12:23

aleskom napisal/-a:
06 Nov 2020, 07:51
Tomson, kaj pa tele? Če jih recimo primerjaš s Tronsmart Onyx Free BT, ki jih zgoraj omenjate?Hvala.
sam Redmi Airdots 2 nisem preizkusil, a glede na teste so občutno slabše od Tronsmart Onxy Neo

Redmi AirDots 2:
Unfortunately, the sound quality isn't an upgrade over the Redmi AirDots S. Xiaomi boosted the upper-mid tones and highs this time around. As a result, the AirDots 2 sounds overly clear. Music sounds splashy or harsh on higher volumes and even on lower-volumes on songs with high-pitched singers. There's still a decent mid-bass slam and slightly elevated lower-mids to put some weight in the lower end and counter the highs, but it doesn't prevent the AirDots 2 from sounding too tinny and flat sometimes. The best way to describe the Redmi AirDots 2 is basic. At only 15 to 20 dollars, there's little to complain about - but you can do even better in this price range too.

Tronsmart Onxy Neo:
Yet, unlike the Onyx Neo, the Free doesn't sound overly bright or harsh. The highs are better controlled. Both female and higher-pitched male vocals sound clear, yet have a certain smoothness over them. The same applies to instruments like guitars, violins, and even previously piercing cymbals: they are well-represented and sound crisp, but you won't feel the need to race to the button to decrease the volume. The Free is easier to listen to than its predecessors - complemented by an airy sound, with a wide soundstage that releases effects and details from the left and right of you. The bass on the Onyx Free delivers a gentle mid-bass thump. It's quick enough to make modern music genres like pop, dance, and electronics sound energetic, but it doesn't dive very deep. Don't expect heavy rumbles from the sub-bass or heavy punches, but bass-lovers won't be put off with the output either. Most of the time, lower-mid tones such as drums and darker electronic tones are lifted enough to give the Free a balanced sound. That's not always the case in brighter songs, however. Occasionally, the Free can sound thin. Not shouty like the Onyx Neo - but still a bit flat. The Tronsmart Onyx Free doesn't go very loud, but you probably wouldn't want it louder because of this. With its behaving bass, crisp vocals, and airy sound, the sound of the Onyx Free is likely to please many - but high-volume and dedicated bass-lovers may look elsewhere.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

07 Nov 2020, 12:35

aleskom napisal/-a:
06 Nov 2020, 11:34
Pa tole bi te še vprašal Tomson, a tele https://www.gearbest.com/bluetooth-head ... d=78409059, ki si jih danes objavil, so toliko boljše od Xiaomi Airdost 2 SE, ali zakaj takšna razlika v ceni? Kje je najbolj opazna razlika? Hvala.
omenjenih žal nisem preizkusil, tako da iz prakse težko rečem, tudi ni kakšnih direktnih priemrjva, tole npr.

Audio and Microphone Quality

With a reduction in the price, the question arises whether there is a difference in the sound quality between the Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. Luckily, there isn’t any. If you’ve enjoyed the music experience with Xiaomi Airdots Pro 2, there’s no doubt about the quality of the audio in Xiaomi Air 2 SE. However, there is a crucial difference between the Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. The Xiaomi Air 2 SE does not support the HD codec LDHC. They both support AAC and SBC codec.

The audio quality is incredulous in both the models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots. It provides a clean bass, but it’s not for bass lovers. These earphones provide a spectacular experience for those who prefer music that does not contain heavy bass. Mids and vocals are refined and sound clean. The deep sounds are also great. Even when listening at a high volume, you won’t find any discrepancy between the highs and lows.

Although there’s environmental noise reduction (ENC), there’s no active noise cancellation, and the design of the Earbuds doesn’t allow noise isolation. They’re great if you’d like to be aware of your surroundings. There are dual microphones which help to cancel out noise while making calls. Thus, the call quality is good in both models-Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. Although there isn’t much of a difference, the fact that Xiaomi Airdots Pro 2 supports LDHC codec gives it an advantage.

Advantage: AirDots Pro 2

Design: Which TWS looks better?

There isn’t any change in the style of the Earbuds in both models-Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. It has a stem design that we’ve all come to become familiar with the Airpods. If you’ve never been a fan of the silicone tips that most earphones have, then you’d love the one-size-fits-all design similar to the Airpods. However, these Earbuds sit more securely in your ear thanks to the change in design. They’re also very comfortable even when you have them on your ears for a long duration. Portability isn’t an issue at all with each Earbud of Xiaomi Air 2 weighing around 4.5 grams. The Xiaomi Air 2 SE Earbuds weigh around 4.7 g each. There is a 14.2 mm large speaker in both the models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots. They have a minimalist design with a white body.

There is a difference in the design of the case between the Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. The Xiaomi Air 2 SE has a box-like design while the Xiaomi Airdots Pro 2 follows a similar design to the Airpods. However, Airdots Pro 2 has rough edges and corners. There is a button on the right side of the Airdots Pro 2 case which initiates pairing. You’ll find a Type-C port and an LED light to indicate the charging status in both models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots.

Connectivity

The Earbuds have Bluetooth 5.0 in both the models-Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. Similar to most earphones, the Bluetooth distance is 10 metres. Being compatible with both IOS and Android devices, they’re great for a vast number of users. The pop-up animation is something that we’ve all loved in the Airpods series because of how convenient it is to check the battery level of each Earbud separately and the case. All you have to do is pop open the case in both models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots. However, with the Airdots Pro 2, you’d have to start pairing manually if it’s the first time. A drawback is that the pop-up animation only works with certain smartphones.

Convenience

The AirDots Pro 2 has an IPX4 water resistance rating. With this IP rating, the Earbuds can withstand water pressure in any direction. The Airdots Pro 2 is great for gym sessions, which means you don’t have to worry about sweat getting in and damaging them. It’s important to note that the case is not water-resistant. Since the Airdots Pro 2 has an IP rating, it has an edge in the comparison of Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots.

Advantage: AirDots Pro 2

Touch Gestures

Just like the Airpods, the Earbuds have touch controls in both models-Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. Double-tap the left Earbud twice to call the voice assistant, and the same function on the right Earbud puts music on play/pause. With the built-in sensor, the Earbuds can detect when you take an Earbud out which would put the music on pause and it’ll start playing again once you put it back in your ear. You can also use the voice assistant to control music playback and manage calls in both models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots. With the app, you can customize the controls according to your preference. However, the app is officially in Chinese, which means you’d have to fumble a little before you get the required output.

Battery Performance: Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi AirDots PRO 2

Speaking of battery life, it differs in both models-Xiaomi Mi Air 2 SE vs Airdots. The company claims that the Air 2 SE has a playback time of 5 hours. If you include the charging case, the power extends to 20 hours. The Airdots Pro 2, on the other hand, has a battery life of 4 hours. With the charging case, it prolongs up to 14 hours. Thus, the battery life is better in Xiaomi Mi Air 2 SE.

Advantage: AirDots Pro 2

Verdict: Can the new Xiaomi Air 2 SE WIN?

Not only does the Airdots Pro 2 support LDHC codec but it also has an IP rating making it the better option between the Xiaomi Air 2 SE vs Xiaomi Airdots Pro 2. However, in terms of battery life, the Xiaomi Air 2 SE has the upper hand. Apart from these factors, they both share a lot of similar features. They both provide you with amazing audio quality, connectivity, comfort and touch controls.
The Xiaomi AirDots PRO 2 takes the win in this comparison. Although we can’t deny the fact that the Xiaomi Mi Air 2 SE is the best under $50 earbud you can buy right now!

Both of them have a minimalist design as well. The Air 2 SE is a more affordable version of the Airdots Pro 2 with a few differences. Air 2 SE is the best option if you’re on a budget and the slight differences don’t matter to you. If not, the Airdots Pro 2 is an incredible option and perfect for those who love working out with wireless earphones. Both these earphones are an incredible option leaving the choice up to you.
aleskom
Prispevkov: 307
Pridružen: 26 Avg 2019, 10:36

07 Nov 2020, 14:10

Uf, hvala, zdaj si me samo še bolj zmedel ... ;)
krefi
Prispevkov: 23
Pridružen: 21 Nov 2019, 18:34

07 Nov 2020, 17:19

Zdravo
Katere brezicne slusalke priporocas punca bi jih uporabljala predvsem za predavanja zato je potrebno da imajo mikrofon ter za sobno kolo. Za okoli 30eur
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

08 Nov 2020, 13:01

govorimo o naglavnih (over ear) slušalkah z mikrofonom (BT v vsakem primeru predvidevam) ali kakšne earbuds BT slušalke?
rs1975
Prispevkov: 34
Pridružen: 31 Okt 2020, 08:15

11 Nov 2020, 07:01

Tomson napisal/-a:
02 Nov 2020, 14:25
rs1975 napisal/-a:
01 Nov 2020, 06:55
Iščem ušesne slušake, se za tak denar dobi kaj boljšega?
https://www.geekbuying.com/item/Tronsma ... 24424.html
prav tale "AirPods" dizajn ali pridejo v poštev tudi klasiščne Earbuds? v primeru "AirPods" sigurno ena najboljših opcij. Na splošno ima Tronsmart kar sem sam preizkusil zelo dobre, če ne najboljše modele do 30€, ki se lahko kosajo s precej precej dražjimi modeli. od klasičnih BT predlagam tale model, ga imam sam in je v primerjavimi z mojimi Sennheiser Momentum TW2 za 300€ neverjetno blizu, pa še danes je res huda cena:
Sem potem vzel Tronsmart Onyx Ace, hčerka je zelo zadovoljna!
Matija
Prispevkov: 21
Pridružen: 20 Apr 2020, 11:17

12 Nov 2020, 13:02

Mogoče kakšna nova koda za dodaten popust za Tronsmart Onyx Free?

Hvala ;)
PStebo
Prispevkov: 37
Pridružen: 20 Jan 2020, 11:27

13 Nov 2020, 10:17

Zdravo. Nov na tem forumu, vsaj iz vidika komentiranja. :)
Prosil pa bi za kakšno kodo, če obstaja za slušalke TRONSMART Onyx Free BT. Razen če predlagaš katere druge za podobno ceno? Hvala vnaprej za odgovor in super delo. :)
kowkele
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Mar 2020, 13:33

16 Nov 2020, 10:24

Živijo,

ali je kakšna koda za spodnje slušalke iz EU?
https://www.geekbuying.com/item/Tronsma ... paign=1159
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

17 Nov 2020, 19:18

kowkele napisal/-a:
16 Nov 2020, 10:24
Živijo,ali je kakšna koda za spodnje slušalke iz EU?
iščem in iščem, da bi se kakšna koda lahko uporabila, ampak od 11.11 ni prav nič, tako da trenutno le FlashSale, vsekakor pa ne Spain ampak DE skladišče, ker je občutno nižja poštnina (je sicer delujoča koda: GKBESACE za Spain skladišče -2€ ampak zaradi 8€ poštnine je na koncu bistveno višja cena)
EDIT: tole našel, črna verzija, je koda in darilo iz DE:
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

17 Nov 2020, 19:24

Matija napisal/-a:
12 Nov 2020, 13:02
Mogoče kakšna nova koda za dodaten popust za Tronsmart Onyx Free?

Hvala ;)
PStebo napisal/-a:
13 Nov 2020, 10:17

Zdravo. Nov na tem forumu, vsaj iz vidika komentiranja. :)
Prosil pa bi za kakšno kodo, če obstaja za slušalke TRONSMART Onyx Free BT.
se opravičujem, malo sem v teh dnevih spregledal vajin post. Če še ni prepozno:
je pa tale model res top za ceno, kot že omenjeno sam imam tudi Sennheiser Momentum TW2 za 300€, pa sem prav presenečen kako blizu pridejo tele Trosnamrt za 30€ ...
Matija
Prispevkov: 21
Pridružen: 20 Apr 2020, 11:17

18 Nov 2020, 09:40

Tomson napisal/-a:
17 Nov 2020, 19:24

se opravičujem, malo sem v teh dnevih spregledal vajin post. Če še ni prepozno:
je pa tale model res top za ceno, kot že omenjeno sam imam tudi Sennheiser Momentum TW2 za 300€, pa sem prav presenečen kako blizu pridejo tele Trosnamrt za 30€ ...
Naročeno... hvala :)
kowkele
Prispevkov: 31
Pridružen: 25 Mar 2020, 13:33

18 Nov 2020, 10:49

Tomson napisal/-a:
17 Nov 2020, 19:18
kowkele napisal/-a:
16 Nov 2020, 10:24
Živijo,ali je kakšna koda za spodnje slušalke iz EU?
EDIT: tole našel, črna verzija, je koda in darilo iz DE:

hvala, naročeno.
LP
zila90
Prispevkov: 4
Pridružen: 11 Nov 2020, 14:41

19 Nov 2020, 11:51

Iščem brezžične slušalke s ceno za cca. 20€, ki jih bom uporabljal za poslušanje glasbe in podcastov. Preferira se, da imajo USB-C polnjenje in pošiljanje iz EU skladišča.
Glede proizvajalca sem odprt - najljbuši bi mi bil sicer Xiaomi, ker imam dobre izkušnje z njimi. Hvala že v naprej.
aleskom
Prispevkov: 307
Pridružen: 26 Avg 2019, 10:36

19 Nov 2020, 12:43

Sem vzel Tronsmart Onyc Ace slušalke in kar se tiče glasbe, običyjnih telefonskih klicev, ... delajo super. Sem jih pa mislil uporabljati tudi za klice preko MS Teams, kjer so me pa razočarale oz. ne vem, če je to napaka slušalk ali Teamsov. Namreč slabo slišim tistega, ki govori, ker ga ves čas prekinja. Je to opazil tudi kdo drug pri drugih slušalkah? Je to mogoče MS Teams issue? Isto se mi dogaja tako na laptopu kot če MS Teams uporabljam na telefonu...

Hvala.
skafi
Prispevkov: 1
Pridružen: 19 Nov 2020, 13:17

19 Nov 2020, 13:45

Zdravo,
iščem slušalke bolj za predavanja prek spleta in ostalo uporabo na računalniku (youtube, filmi, ipd). Rad bi naglavne slušalke z mikrofonom in povezljivost preko BT zaradi praktičnosti. Cena okrog 30 evrov.
Nekaj podobnega : https://www.mimovrste.com/slusalke/taot ... om-tt-bh21

Hvala in lp :)
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

19 Nov 2020, 19:48

skafi napisal/-a:
19 Nov 2020, 13:45
Zdravo, iščem slušalke bolj za predavanja prek spleta in ostalo uporabo na računalniku (youtube, filmi, ipd). Rad bi naglavne slušalke z mikrofonom in povezljivost preko BT zaradi praktičnosti. Cena okrog 30 evrov.
sam bi gledal model na Amazonu, ki je v tem cenovnem rangu najbolje ocenjen s strani kupcev, npr. tale za 39€: https://amzn.to/3pMk3mz
zila90
Prispevkov: 4
Pridružen: 11 Nov 2020, 14:41

19 Nov 2020, 20:34

zila90 napisal/-a:
19 Nov 2020, 11:51
Iščem brezžične slušalke s ceno za cca. 20€, ki jih bom uporabljal za poslušanje glasbe in podcastov. Preferira se, da imajo USB-C polnjenje in pošiljanje iz EU skladišča.
Glede proizvajalca sem odprt - najljbuši bi mi bil sicer Xiaomi, ker imam dobre izkušnje z njimi. Hvala že v naprej.
Obstaja kakšna koda za bele Tronsmart Onyc Ace slušalke iz EU skladišča?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

19 Nov 2020, 21:47

zila90 napisal/-a:
19 Nov 2020, 20:34
Obstaja kakšna koda za bele Tronsmart Onyc Ace slušalke iz EU skladišča?
le tole! ;)
Yukica
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Nov 2020, 12:31

26 Nov 2020, 20:28

Zdravo, imam težavo z iskanjem ustreznih slušalk... in sicer iščem naglavne slušalke, ki se lahko povežejo s kablom kot tudi brez, namenjene predvsem za igranje igric (PC, xbox one, nintendo switch). Pregledala sem ogromno strani in do sedaj našla samo te, ki se ujemajo z mojimi željami, vendar nisem ravno prepričana v to izbiro... https://www.amazon.co.uk/Surround-Bluet ... B08B5VMTJ1 ; prosila bi za mnenje in če se seveda najde kaj boljšega (do 60€)

LP :)
gregor
Prispevkov: 476
Pridružen: 26 Avg 2019, 10:43

26 Nov 2020, 23:00

BT slušalke.
Earbuds oz. ne vem kako se jim reče.
Take, ki ne gredo v slušni kanal ampak take, ki imajo "palčko" za elektriko, baterijo.

Kaj priporočaš? Best buy?
Morda kaj pametnega za BF?

Hvala

LP
Tofsi
Prispevkov: 1
Pridružen: 27 Nov 2020, 15:09

27 Nov 2020, 15:54

Iščem gaming slušalke s kakovostnim zvokom in da so po večurnem igranju še vedno udobne. Sam mikrofon ni pomemben, saj se ne bo toliko uporabljal. Gledal sem predvsem Sennheiser in SteelSeries slušalke, budget nekje do 100€
Hvala :)


Lp
Zadnjič spremenil Tofsi, dne 28 Nov 2020, 11:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

27 Nov 2020, 18:33

Yukica napisal/-a:
26 Nov 2020, 20:28
Zdravo, imam težavo z iskanjem ustreznih slušalk... in sicer iščem naglavne slušalke, ki se lahko povežejo s kablom kot tudi brez, namenjene predvsem za igranje igric (PC, xbox one, nintendo switch). Pregledala sem ogromno strani in do sedaj našla samo te, ki se ujemajo z mojimi željami, vendar nisem ravno prepričana v to izbiro... https://www.amazon.co.uk/Surround-Bluet ... B08B5VMTJ1 ; prosila bi za mnenje in če se seveda najde kaj boljšega (do 60€)

LP :)
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! ;)

najboljša opcija glede na omenjeno bodo SteelSeries Arctis 1, top slušalke za ceno:
Works with: Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC ...

Review: https://www.gamesradar.com/steelseries- ... ss-review/
Yukica
Prispevkov: 2
Pridružen: 26 Nov 2020, 12:31

27 Nov 2020, 22:56

Tomson napisal/-a:
27 Nov 2020, 18:33
Yukica napisal/-a:
26 Nov 2020, 20:28
Zdravo, imam težavo z iskanjem ustreznih slušalk... in sicer iščem naglavne slušalke, ki se lahko povežejo s kablom kot tudi brez, namenjene predvsem za igranje igric (PC, xbox one, nintendo switch). Pregledala sem ogromno strani in do sedaj našla samo te, ki se ujemajo z mojimi željami, vendar nisem ravno prepričana v to izbiro... https://www.amazon.co.uk/Surround-Bluet ... B08B5VMTJ1 ; prosila bi za mnenje in če se seveda najde kaj boljšega (do 60€)

LP :)
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! ;)

najboljša opcija glede na omenjeno bodo SteelSeries Arctis 1, top slušalke za ceno:
Works with: Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC ...

Review: https://www.gamesradar.com/steelseries- ... ss-review/
Super, hvala! :D
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

06 Dec 2020, 01:17

@Jado:
odlične 3,5mm ušesne slušalke eu skladišče 15€ max? hvala !
žal ni prav pretirane izbire dobrih slušalk okoli 15€ iz EU, tole so npr. najboljše tri opcije ...
naglavna svetilka iz EU pa je tale precej spodobna, dobra svetilnost:
kitty
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2020, 12:08

09 Dec 2020, 13:47

Pozdravljeni. Iščem naglavne slušalke za hčerko, ki jih potrebuje za študij od doma, s čim boljšim zvokom in za mirno delo v študentskem domu, kjer biva skupaj s cimro, skratka čim boljše. Takšne, ki jih bo z veseljem uporabljala, ker bodo udobne in zelo uporabne. Po možnosti pa tudi od nekod, kjer bi prispele do Božička, če je to sploh možno...
Gledala sem pri nas te:
Brezžične slušalke SONY WH-CH700NB (100 eur). Imajo pa kar visoko ceno,čeprav bi dala toliko za njih, če ni podobnih cenejših.
Ker se ne spoznam, bi vas prosila, če mi svetujete. Hvala.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

09 Dec 2020, 22:58

kitty napisal/-a:
09 Dec 2020, 13:47
Pozdravljeni. Iščem naglavne slušalke za hčerko, ki jih potrebuje za študij od doma, s čim boljšim zvokom in za mirno delo v študentskem domu, kjer biva skupaj s cimro, skratka čim boljše. Takšne, ki jih bo z veseljem uporabljala, ker bodo udobne in zelo uporabne. Po možnosti pa tudi od nekod, kjer bi prispele do Božička, če je to sploh možno... Gledala sem pri nas te: Brezžične slušalke SONY WH-CH700NB (100 eur). Imajo pa kar visoko ceno,čeprav bi dala toliko za njih, če ni podobnih cenejših. Ker se ne spoznam, bi vas prosila, če mi svetujete. Hvala.
z omenjenim Sony modelom se nikakor ne zgreši, so super naglavne slušalke. Se pa za bistveno nižjo ceno najde tudi precej dobre modele, ki bodo glede na omenjeno tudi super služile. Eden boljših budget modelov so Blitzwolf slušalke, so malo manjše, malo več plastike, a lepo pokrijejo uho in so udobne, imajo dober zvok, vgrajen mikfrofon, bistveno ugodnejše in iz EU skladišča:

Blitzwolf AiAux BT NFC Mic naglavne slušalke za 28€ (EU skladišče)
Blitzwolf BW-HP2 BT Mic naglavne slušalke za 32€ (EU skladišče)

dobri malo dražji modeli pa Sennheiser, AudioTechnica ...

https://www.mimovrste.com/naglavne-slus ... zicne-crne
https://www.mimovrste.com/naglavne-slus ... zicne-crne
kitty
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2020, 12:08

10 Dec 2020, 17:38

Hvala za odgovor.
Imajo te Blitzwolf slušalke vse, kar imajo tiste Sonyjeve?
Katere bi glede na omenjeno vzeli vi in koliko časa mislite, da bi čakala na te Blitzwolfove?
(Je kakšen model takih slušalk v barvah?)
Lp 😃
kitty
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2020, 12:08

10 Dec 2020, 17:52

Še to...ali prva in druga varianta slušalk odpravljata hrup v prostoru? To mi je pomembno. Da bo lahko z njimi v študentskem domu brez težav delala svoje delo, ne da bi slišala, kaj se okoli nje dogaja...
Hvala
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

11 Dec 2020, 12:23

pri slušalkah je dejansko načeloma nekako v smislu, kolikor denarja toliko muzike, jasno so kakšne izjeme kjer pri kakšni znamki dobimo več za ceno kot pri drugi, težko pa overall primerjamo slušalke za 20€ in 100€. A za omenjeno, je vprašanje kako dobre slušalke se zares potrebuje, sploh če ne gre za neko kritično poslušanje, bodo pa omenjene Sony vsekakor overall občutno boljše, a nikakor ne 3x boljše, kolikor so dražje, bo pa zvok na višjem nivoju, NoiseCanceling bo bolj učinkovit itd ... gre bolj za to ali iščete lim cenejši čim boljši in primeren model ali okoli 100€ že kupite res slušalke višjega cenovnega razreda. Sicer drugi model za 32€ iz BG ima tudi NoiseCanceling, žal v barvah ni, sicer pa ponuja model enake funkcije kot Sony model. Kaj bi izbral sam? če bi zase kupoval sigurno kakšen dober dražji model, če bi kupoval za hčerko v študentskem domu pa odvisno kaj ima sedaj, koliko bodo dejansko v uporabi, kako ceni višjo kvaliteto zvoka itd ... Tele Blitzwolf bodo zdržale sigurno nekaj časa, a Sony sigurno dlje.

sicer pa nek dober kompromis z aktivnim odpravljanjem šuma tale Mpow model, je tudi v barvah, za 50€

https://amzn.to/2IJRupq
kitty
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2020, 12:08

11 Dec 2020, 13:48

Hvala vam...
Bi mi povedali samo še katere Sonyjeve so primernejše oz. boljše WH-CH 700N ali WH-CH 710N? Ne poznam razlike...
😃
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

11 Dec 2020, 18:24

kitty napisal/-a:
11 Dec 2020, 13:48
Hvala vam...
Bi mi povedali samo še katere Sonyjeve so primernejše oz. boljše WH-CH 700N ali WH-CH 710N? Ne poznam razlike...
😃
710N je naslednik modela N700, kaj konkretno pa je drugače pa bolj konkretno tukaj:
http://www.gymcaddy.net/fitness-product ... -wh-ch700n

a okoli 100€ se splača še malo dodat in vzet overall malo boljši Sony model N900, sploh če ima hči rada močnejše base, v Slo sicer od 230€ dalje a na Amazonu za 129€:
https://amzn.to/2W9oJ8o
kitty
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2020, 12:08

12 Dec 2020, 00:58

Hvala vam za pomoč...lp
Tindi
Prispevkov: 1
Pridružen: 12 Dec 2020, 15:04

12 Dec 2020, 20:11

Živjo.

Rada bi kupila dobre brezžične slušalke za treninge, morajo se povezati na android in ios :D kaj predlagate, cena mi ni pomembna, važno da stvar res deluje in ima dober zvok. Hvala
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

13 Dec 2020, 23:23

Tindi napisal/-a:
12 Dec 2020, 20:11
Živjo.Rada bi kupila dobre brezžične slušalke za treninge, morajo se povezati na android in ios :D kaj predlagate, cena mi ni pomembna, važno da stvar res deluje in ima dober zvok. Hvala
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! ;)

najboljše opcije za omenjeno so:
PeterGriffin
Prispevkov: 58
Pridružen: 26 Avg 2019, 12:19

18 Dec 2020, 11:05

zdravo,

žena išče slušalke za delo od doma (video konference, klice, predavanja, itd), pomemben je predvsem mikrofon, da se jo ok sliši. Sodelavci hvalijo https://www.mishop.si/xiaomi-mi-tws-2-b ... -1190.html ...zanima me je kakšna koda za omenjene oziroma za alternativo kakšno npr tronsmart ali haylou gt1 pro, ki ste jih nekajkrat omenjali v tej temi oz. karkoli je že na podoben sistem :)

Lp
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

18 Dec 2020, 18:38

PeterGriffin napisal/-a:
18 Dec 2020, 11:05
zdravo, žena išče slušalke za delo od doma (video konference, klice, predavanja, itd), pomemben je predvsem mikrofon, da se jo ok sliši. Sodelavci hvalijo https://www.mishop.si/xiaomi-mi-tws-2-b ... -1190.html ...zanima me je kakšna koda za omenjene oziroma za alternativo kakšno npr tronsmart ali haylou gt1 pro, ki ste jih nekajkrat omenjali v tej temi oz. karkoli je že na podoben sistem :)
od TWS slušalk se tele "airpod" slušalke res bolje obnesejo od klasičnih TWS, imajo bližje mikrofon.

A za omenjeno, glede na to, da glasba ni omenjena, je povdarek na govoru, konference itd. bo kakšen namenski Plantronics bistveno bistveno boljša opcija:

če brezžičnost ni nuja:
https://www.senetic.si/product/213928-01

sicer pa top brezžična namenska zadeva, sma uporabljam za telefon, računalnik, povsod kjer je govor, se sploh ne more primerjat s tistimi TWS poceni slušalkami, 10 razredov višje kar se govora tiče ...
https://amzn.to/3avUbWO

tudi cenejša kopija ni švoh: https://amzn.to/38irVo8

ali kakšna druga cenejša BT slušalka: https://amzn.to/3aqkvlk oziroma: https://amzn.to/3anLBti

za omenjene Xiaomi pa kolikor gledam trenutno tole še najboljša opcija: http://shrsl.com/2oncf, na Geeku so bile za 24€ a je pošla zaloga ...
PeterGriffin
Prispevkov: 58
Pridružen: 26 Avg 2019, 12:19

18 Dec 2020, 19:32

Tomson napisal/-a:
18 Dec 2020, 18:38
PeterGriffin napisal/-a:
18 Dec 2020, 11:05
zdravo, žena išče slušalke za delo od doma (video konference, klice, predavanja, itd), pomemben je predvsem mikrofon, da se jo ok sliši. Sodelavci hvalijo https://www.mishop.si/xiaomi-mi-tws-2-b ... -1190.html ...zanima me je kakšna koda za omenjene oziroma za alternativo kakšno npr tronsmart ali haylou gt1 pro, ki ste jih nekajkrat omenjali v tej temi oz. karkoli je že na podoben sistem :)
od TWS slušalk se tele "airpod" slušalke res bolje obnesejo od klasičnih TWS, imajo bližje mikrofon.

A za omenjeno, glede na to, da glasba ni omenjena, je povdarek na govoru, konference itd. bo kakšen namenski Plantronics bistveno bistveno boljša opcija:

če brezžičnost ni nuja:
https://www.senetic.si/product/213928-01

sicer pa top brezžična namenska zadeva, sma uporabljam za telefon, računalnik, povsod kjer je govor, se sploh ne more primerjat s tistimi TWS poceni slušalkami, 10 razredov višje kar se govora tiče ...
https://amzn.to/3avUbWO

tudi cenejša kopija ni švoh: https://amzn.to/38irVo8

ali kakšna druga cenejša BT slušalka: https://amzn.to/3aqkvlk oziroma: https://amzn.to/3anLBti

za omenjene Xiaomi pa kolikor gledam trenutno tole še najboljša opcija: http://shrsl.com/2oncf, na Geeku so bile za 24€ a je pošla zaloga ...

Hvala za odgovor.
Pravi, da teh klasicnih call slusalk ne bi, ji niso vsec. Sem potem narocil te iz mishop povezave, ki si jo dal. Ce pa ne bodo ok, bo pa pac treba tiste narociti :) hvala se enkrat
atlet
Prispevkov: 11
Pridružen: 11 Sep 2019, 07:57

26 Dec 2020, 15:56

A se najde kak popust za Tronsmart Spunky Beat Bluetooth TWS ali EDIFIER X3 TWS?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

27 Dec 2020, 17:40

atlet napisal/-a:
26 Dec 2020, 15:56
A se najde kak popust za Tronsmart Spunky Beat Bluetooth TWS ali EDIFIER X3 TWS?
tale opcija, ampak žal le Spain skladišče z drago poštnino:
Tronsmart Spunky Beat slušalke s kodo: XMAS2020 iz 21€ na 19€ (EU skladišče)

tale opcija ceneje, za 23€ iz EU: https://s.click.aliexpress.com/e/_9jE6FR (-0.84€ kupon pri ceni)

Edifier pa tuci kot gledam na Official Store najugodneje: https://s.click.aliexpress.com/e/_A7crtJ
Odgovori