Pokončni baterijski večnamenski sesalniki

Iščete najboljši model določene naprave glede na vaše želje in potrebe?
Odgovori
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

13 Okt 2020, 09:31

risarka94 napisal/-a:
13 Okt 2020, 09:04
Je trenutno aktivna kakšna koda za popust? Zanimajo me sesalci Jimmy JV 83, Jimmy JV 85 in Jimmy JV 85 pro.
Pozdrav, tole bi bilo trenutno najugodneje:
Grapher
Prispevkov: 10
Pridružen: 28 Jul 2020, 20:10

13 Okt 2020, 10:18

Pozdrav, imam par vprašanj glede sesalnikov. Mati si je ogledala Dyson V8 Absolute in pravi da ji je všeč, jaz pa sem ji rekel da ni vreden €400 saj da plača za brand firme. Jaz bi rad, da je aparat dober glede na price/perf, primerljiv ali boljši dysonu in cenejši (200-300€ lahko tudi manj).

Uporaba:
- gladke površine,
- stopnice (pod kotom ~80°),
- koti sten in stropov,
- občasno sesanje kavča in notranjosti avta,
- površina ~300^m2 (to je surova površina brez sten, pohištva itd.). Lahko pa za boljšo predstavo povem, da mi z nekim starim električnim sesalcem to vse skupaj uspe posesati v dobre 45m.

Vprašanja:
- Kateri izmed xiaomi ali drugih sesalnikov konkurirajo ali presežejo po specifikacijah omenjeni dyson model?
- Kako je z nastavki? Sesalo bi se namreč tudi stopnice in normalna sesalna glava ni najbolj primerna, že ta na el. sesalcu težko doseže. Nastavek za tepihe je tudi dobrodošel.
- Ali ti sesalci smrdijo (mati misli, da je to poceni roba in rabi mnenje tistih, ki imate te sesalce)
- Kakšna je glasnost, je to kot jet engine?
- Kakšna je kvaliteta izdelave, je to plastik fantastik ali prenese nekaj zlorabe.
- Ne predstavljam si kakšna je to sesalna moč sedaj je vse la na max na el. sesalniku, ki pa je tudi neprimerno glasen. Najtežje kar se posesa so recimo kakšni arašidi ali rozine.
- Kaj je boljše na dolgi rok, pomnilna postaja ali izmenljive baterije?
- Se pri praznjenju košare kaj zapraši, je to bolje narediti zunaj/na balkonu?
- Kakšen je dejanski čas uporabe, vem da je oglaševanih ~40min na najnižji sesalni moči, ampak kaj lahko s to močjo sesaš. Potrebujem predstavo, ker je površina velika, da vem ali je možno posesati vse v enem kosu.
- Morda malce neumestno, ali kdo uporablja te sesalec tudi za vzmetnice? Kako učinkoviti so?
risarka94
Prispevkov: 4
Pridružen: 28 Sep 2020, 08:04

13 Okt 2020, 18:27

Pozdravljeni,

imam še vprašanje glede baterij. Modela jv63 in jv65 imata fiksno baterijo, ki je ni moč menjati?

Hvala in lep pozdrav
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

13 Okt 2020, 20:18

Grapher napisal/-a:
13 Okt 2020, 10:18
Vprašanja:
- Kateri izmed xiaomi ali drugih sesalnikov konkurirajo ali presežejo po specifikacijah omenjeni dyson model?
- Kako je z nastavki? Sesalo bi se namreč tudi stopnice in normalna sesalna glava ni najbolj primerna, že ta na el. sesalcu težko doseže. Nastavek za tepihe je tudi dobrodošel.
- Ali ti sesalci smrdijo (mati misli, da je to poceni roba in rabi mnenje tistih, ki imate te sesalce)
- Kakšna je glasnost, je to kot jet engine?
- Kakšna je kvaliteta izdelave, je to plastik fantastik ali prenese nekaj zlorabe.
- Ne predstavljam si kakšna je to sesalna moč sedaj je vse la na max na el. sesalniku, ki pa je tudi neprimerno glasen. Najtežje kar se posesa so recimo kakšni arašidi ali rozine.
- Kaj je boljše na dolgi rok, pomnilna postaja ali izmenljive baterije?
- Se pri praznjenju košare kaj zapraši, je to bolje narediti zunaj/na balkonu?
- Kakšen je dejanski čas uporabe, vem da je oglaševanih ~40min na najnižji sesalni moči, ampak kaj lahko s to močjo sesaš. Potrebujem predstavo, ker je površina velika, da vem ali je možno posesati vse v enem kosu.
- Morda malce neumestno, ali kdo uporablja te sesalec tudi za vzmetnice? Kako učinkoviti so?
Dyson V8 Absolute je odličen baterijski sesalnik, je pa glede na konkurenco precenjen, glede na to kaj ponuja. Njegova največja konkurenca glede na razmerje cena/zmogljivost/kvaliteta je že omenjeni Jimmy JV85 Pro model. Omenjeni Jimmy ima skoraj 2x višjo sesalno moč, 200AW vs 115AW, občutno več priložene opreme, ima zamenljivo baterijo (dodatna stane 70€) kar pomeni podvojeno delovanje ali daljše delovanje na dolgi rok, več let, malo večji košek za smeti, malo hitrejše polnjenje, daljšo avtonomijo baterije (55/25/12 vs 25/7), stane pa 100€ manj, tudi če se vzame še dodatna baterija, kar je potem še en velik plus napram Dysonu je še vedno cenejši.

Predlagam da se prebere test, sem opisal vsa področja uporabe iz prakse:

https://www.kajkupiti.si/nasi-testi/xia ... -test.html

Glede na zastavljena vprašanja:

- vsekakor omenjeni Jimmy JV85 Pro, trenutno najzmogljivejši baterijski sesalnik na trgu, overall odličen
- omenjeni model ima priložene največ opreme, za tepihe je majhna vrtljiva krtačka ter še dodatna zamenljiva krtačka za preproge
- smrdijo? :) ne vem kako bi to komentiral, gre za zelo kvalitetne sesalce, tudi Dyson je made in Singapur
- vsi modeli so plastični, tudi Dyson za 1000€, omenjeni Jimmy ima zelo robustno in kvalitetno plastiko
- je zelo visoka sesalna moč, več v omenjenem testu, brez težav posesa AA baterije
- omenjeni Jimmy ima polnjenje preko polnilne postaje in zamenljivo baterijo
- košek sam čisto normalno praznim v večji koš, malo zapraši seveda, se dela počasi pa ne gre kaj naokoli
- natančni časi uporabi glede na mojo prkaso so zavedeni v omenjenem testu
- tudi za vzmetnice so super z manjšim nastavkom za preproge/tekstil
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

13 Okt 2020, 20:26

risarka94 napisal/-a:
13 Okt 2020, 18:27
Pozdravljeni,imam še vprašanje glede baterij. Modela jv63 in jv65 imata fiksno baterijo, ki je ni moč menjati?
res je, pri omenjenih modelih baterije ni mogoče menjavati ...
Grapher
Prispevkov: 10
Pridružen: 28 Jul 2020, 20:10

16 Okt 2020, 09:46

@Tomson hvala za informacije in prispevek. Se je mati odločila za JV85 pro. https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-JIMMY-JV85-Pro-Cordless-Handheld-Vacuum-Cleaner---Purple-425894.html

ali je na tem linku tisto pod "frequently bought together" vse iz eu skladišča? Potem takem je to že dober deal za tiste, ki bi radi še stojalo.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

16 Okt 2020, 10:47

Grapher napisal/-a:
16 Okt 2020, 09:46
@Tomson hvala za informacije in prispevek. Se je mati odločila za JV85 pro. Ali je na tem linku tisto pod "frequently bought together" vse iz eu skladišča? Potem takem je to že dober deal za tiste, ki bi radi še stojalo.
Pozdrav, takole:
  • Dodatna Baterija za Jimmy JV85 Pro baterijski sesalnik za 77€ (EU skladišče)
le v prvi opciji Poland je poleg še brezplačen ventilator v vrednosti 25€, so sicer ločena skladišča EU in Poland, tako da ne gre vse skupaj, ampak je za vse brezplačna poštnina, tako da ne igra vloge, sam bi izbral tisto prvo Poland opcijo z darilom in posebej za ostale zadeve ...
Grapher
Prispevkov: 10
Pridružen: 28 Jul 2020, 20:10

16 Okt 2020, 11:00

Slika

Vidim da v povezavi ni označilo EU skladišča, mislil sem takole kot je na sliki, EU skladišče in spodaj opcija da izbereš pogosto skupaj kupljene izdelke. Koda za sesalec vseeno dela in je na koncu vse skupaj ~377€. Verjetno gre pa potem iz ločenih, upam da, EU skladišč v kolikor nimajo vsega v enem skladišču?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

16 Okt 2020, 11:13

saj to je to, isto kot če se poklika omenjene povezave produkte v zgornjem postu kjer so že nastavljena najbolj optimalna EU skladišča ... vse kar sem navedel zgoraj gre seveda iz EU skladišč, kar je potem še iz košarice razvidno kjer piše Ship From:
Batman
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Okt 2020, 10:26

16 Okt 2020, 11:54

Pozdravljeni,

odločujem se za nakup baterijskega sesalnika Jimmy 83 ali Jimmy 85 (brez pro). Cena obeh je primerljiva, katerega mi priporočate? Opazila sem, da ima 85 večjo moč, ampak se ga da kupiti samo iz HK.
Kaj mi svetujete?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

16 Okt 2020, 13:29

Batman napisal/-a:
16 Okt 2020, 11:54
odločujem se za nakup baterijskega sesalnika Jimmy 83 ali Jimmy 85 (brez pro). Cena obeh je primerljiva, katerega mi priporočate? Opazila sem, da ima 85 večjo moč, ampak se ga da kupiti samo iz HK.
Kaj mi svetujete?
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! :)

med omenjenenima modela sicer ni dileme, JV85 je občutno zmogljivejši (185AW vs 135AW), tudi AMOLED zaslon je super informativen in še možnost odstranljive baterije ob polnjenju na polnilcu. Ampak kolikor gledam je zaloga kar problem, ga nikjer ne najdem da bi bil na zalogi, na BG je "Restocking. It will be available soon." ampak to je že 14 dni pa se še ni premaknilo kam ...
Batman
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Okt 2020, 10:26

19 Okt 2020, 11:09

Pozdravljeni, najlepša hvala za hiter odgovor.

Sem preverila pa res ni jimmy 85 na zalogi. Mislite, da bo ponovno na zalogi?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

19 Okt 2020, 12:30

sem govoril s kontaktom na BG, pravi da bi naj v novembru bila nova zaloga, verjetno do sredine meseca ... ne pa me držati za besedo, ni to 100%, ker se zgodi da te restocking zadeve kar trajajo in trajajo včasih ...
Dolinar
Prispevkov: 1
Pridružen: 19 Okt 2020, 12:05

19 Okt 2020, 15:19

Pozdravljeni,

sem nov na forumu, malo raziskujem za nakup novega baterijskega sesalca.

Gledam JIMMY JV65, pa me zanima ali se polni ko ga odložiš na stensko postajo ali ga je potrbno vsakič priključiti na kabel?

Predlagate še kakšnega podobenga, da ima podobne karakteristike in priključke.


Sedaj imam sicer Roidme F8E in sem navdušen nad njim vse kar me moti je da ga je potrebno vsakič znova priklopiti.


Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Dolinar
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

19 Okt 2020, 16:02

Dolinar napisal/-a:
19 Okt 2020, 15:19
Pozdravljeni,

sem nov na forumu, malo raziskujem za nakup novega baterijskega sesalca.

Gledam JIMMY JV65, pa me zanima ali se polni ko ga odložiš na stensko postajo ali ga je potrbno vsakič priključiti na kabel?

Predlagate še kakšnega podobenga, da ima podobne karakteristike in priključke.

Sedaj imam sicer Roidme F8E in sem navdušen nad njim vse kar me moti je da ga je potrebno vsakič znova priklopiti.

Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Dolinar
Pozdravljen in dobrodošel na Forumu! ;)

Jimmy JV65 ima polnjenje preko stenskega držala, ki je hkrati tudi polnilna postaja, se pravi, ko se ga odloži na nosilec se avtomatsko polni ...
sicer pri prvem ne piše Plus, a po opisu deluje da je Plus, se pravi tudi Mop, se pravi mokro čiščenje na podoben način kot robotski sesalniki ...

omenjeni novejši trenutno najzmogljivejši model pa v namenskem članku z vsemi kodami in povezavami:
https://www.kajkupiti.si/nasi-testi/xia ... -test.html


po enakem sistemu polnjenja direktno na stenskem nosilcu še novi in zmogljivejši Jimmy JV85 Pro, ki ima še odstranljivo baterijo ...
nezak
Prispevkov: 1
Pridružen: 22 Okt 2020, 22:39

23 Okt 2020, 23:17

Pozdravljeni!
Vse pohvale za vaš trud in pomoč na tem forumu. Je pa res, da bolj berem, manj vem, kaj izbrati, saj je izbire veliko.
Nekako sem se osredotočila na JV 53 in JV83. Vsec mi je ideja z dvema baterijami. Katerega bolj priporočate? So razlike v praksi velike?
Prosila bi za kakšno kodo.
Lep pozdrav in hvala za vaš odgovor že vnaprej.
Neza
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

24 Okt 2020, 00:13

nezak napisal/-a:
23 Okt 2020, 23:17
Pozdravljeni! Vse pohvale za vaš trud in pomoč na tem forumu. Je pa res, da bolj berem, manj vem, kaj izbrati, saj je izbire veliko. Nekako sem se osredotočila na JV 53 in JV83. Vsec mi je ideja z dvema baterijami. Katerega bolj priporočate? So razlike v praksi velike? Prosila bi za kakšno kodo. Lep pozdrav in hvala za vaš odgovor že vnaprej.
Dobrodošla na Forumu in hvala za pohvale! ;)

čisto za začetek, kakšen pa je max budget? ker če gre do 290€ ni dileme, JV85 Pro model ima zamenljivo baterijo pa še na stojalu se polni, kar je zelo praktično ... sicer pa razlike med JV53 in JV83 seveda so, ne prav hude, a pri JV83 je višja sesalna moč, občutno več priložene opreme (kar je najbolj pomembna razlika), poleg tega pa se dobi JV83 Plus model ki že ima dvojno baterijo za 225€, medtem ko bi prišel JV53 z dvojno baterijo 200€, to je pa že tako majhna razlika da ni dosti za razmišljat, saj omenjene razlike hitro not prinesejo 20€ več ... Model JV85 Pro pa seveda prinaša še res bistveno višjo sesalno moč, super praktično polnjenje na stojalu in možnost menjalne baterije ter zelo priročen AMOLED zaslon, še dodatno krtačko za preproge, skratka če so finance je to to (poleg je še darilo, ventilator za 25€), sicer pa vsekakor JV83 Plus ...
cdomen
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Okt 2020, 11:56

24 Okt 2020, 18:29

Zivjo,tudi jaz se zanimam za sesalnik jv83 ali jv85. Sploh jv83 se mi z dvojno baterijo zdi best buy. Zanima me pa za kaksno kvaliteto filtracije gre pri sesalnikih tega ranga. Vemo da pri cenejsih sesalcih za 100 do 200€ filtracija ni na nivoju saj pri vecini niti ne gre za zaprte sisteme,zato me zanima kako se obnesejo omenjeni sesalci. Hvala in lp
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

24 Okt 2020, 19:00

cdomen napisal/-a:
24 Okt 2020, 18:29
Zivjo,tudi jaz se zanimam za sesalnik jv83 ali jv85. Sploh jv83 se mi z dvojno baterijo zdi best buy. Zanima me pa za kaksno kvaliteto filtracije gre pri sesalnikih tega ranga. Vemo da pri cenejsih sesalcih za 100 do 200€ filtracija ni na nivoju saj pri vecini niti ne gre za zaprte sisteme,zato me zanima kako se obnesejo omenjeni sesalci. Hvala in lp
Pozdravljen in dobrodošel na Forumu! ;)

gre za HEPA filtre, v kombinaciji z Multi-Cyclonic filtracijskim sistemom, ki naj bi ločil prah od čistega zraka, kar gre potem jasno še skozi omenjeni HEPA filter, prefiltrira potem še do učinkovitosti filtracije 99.95% in delcev velikosti 0.3um. Pri nas doma sicer nimamo kakšnega alergika, da bi lahko iz prakse rekel kako je za najbolj občutljive, a glede na HEPA standarde predvidevam da so Jimmy modeli povsem primerni tudi za alergike. Se pa strinjam, tudi sam bi trenutno izbiral med JV83 Plus ali JV85 Pro modeloma, odvisno od željenih funkcij, sesalne moči ter jasno, zastavljenega budgeta.
cdomen
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Okt 2020, 11:56

25 Okt 2020, 12:15

Imam še eno vprašanje in sicer glede poštnine - če na strani izberem Ship from: Germany in opcijo Jimmy JV83 plus + battery pack, kaže da je poštnina v Slovenijo brezplačna, pred zaključkom naročila pa piše da je poštnina v slo 13€. Ali obstaja opcija z brezplačno poštnino? Hvala za odgovor.

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi- ... 24712.html
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

25 Okt 2020, 12:29

cdomen napisal/-a:
25 Okt 2020, 12:15
Imam še eno vprašanje in sicer glede poštnine - če na strani izberem Ship from: Germany in opcijo Jimmy JV83 plus + battery pack, kaže da je poštnina v Slovenijo brezplačna, pred zaključkom naročila pa piše da je poštnina v slo 13€. Ali obstaja opcija z brezplačno poštnino? Hvala za odgovor.
niste dobro prebrali, lahko sicer izbirate med več opcijami poštnine, a pri Germany Economy, 2-7 dni dostava je poštnina brezplačna na omenjeni povezavi, končna cena je 227€, v spodaj navedeni povezavi je že vse pravilno izbrano, samo Buy Now se klikne ...
Slika
Batman
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Okt 2020, 10:26

29 Okt 2020, 16:39

Tomson napisal/-a:
19 Okt 2020, 12:30
sem govoril s kontaktom na BG, pravi da bi naj v novembru bila nova zaloga, verjetno do sredine meseca ... ne pa me držati za besedo, ni to 100%, ker se zgodi da te restocking zadeve kar trajajo in trajajo včasih ...
Pozdravljeni!

Evo, pa je model JV 85 na zalogi. Zanima me, zakaj mi zaračuna 14€ ptt. Nekje iz zgornjih postov sem zasledila, da naj ne bi bilo poštnine.
Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Nina
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

29 Okt 2020, 17:29

Batman napisal/-a:
29 Okt 2020, 16:39
Pozdravljeni! Evo, pa je model JV 85 na zalogi. Zanima me, zakaj mi zaračuna 14€ ptt. Nekje iz zgornjih postov sem zasledila, da naj ne bi bilo poštnine. Hvala za odgovor in lep pozdrav, Nina
preveril, žal je poštnina 14€, je pa Prioirty Line, kar pomeni da ne bo nobenih dodatnih stroškov ob dostavi, a pri tej opciji je še delujoča koda za -28€, tako da je končna cena precej ugodna:
Autumn
Prispevkov: 8
Pridružen: 30 Okt 2020, 12:12

30 Okt 2020, 22:02

Lepo pozdravljeni in vse pohvale za tako izčrpne, pregledne in koristne informacije! ;)

Zanima me, ali je polnjenje preko stenskega nosilca pri JV85 (PRO) opcijsko ali obvezno? Sesalnika namreč ne želim montirati na steno, pač pa bi ga imela pospravljenega v omari (zato sem tudi že na začetku izključila popularne Dreame modele), baterijo pa bi polnila drugje.
Če ni mogoče, sem potem kot drugo izbiro imela v mislih JV83 (res, da ima manj moči, se mi pa vseeno zdi zelo soliden nakup glede na ceno in dodatno opremo).

Pa še to, se morda lahko pričakuje kakšne posebne ponudbe za 11.11 ali Black Friday?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

30 Okt 2020, 22:15

Autumn napisal/-a:
30 Okt 2020, 22:02
Lepo pozdravljeni in vse pohvale za tako izčrpne, pregledne in koristne informacije! ;)

Zanima me, ali je polnjenje preko stenskega nosilca pri JV85 (PRO) opcijsko ali obvezno? Sesalnika namreč ne želim montirati na steno, pač pa bi ga imela pospravljenega v omari (zato sem tudi že na začetku izključila popularne Dreame modele), baterijo pa bi polnila drugje.
Če ni mogoče, sem potem kot drugo izbiro imela v mislih JV83 (res, da ima manj moči, se mi pa vseeno zdi zelo soliden nakup glede na ceno in dodatno opremo).

Pa še to, se morda lahko pričakuje kakšne posebne ponudbe za 11.11 ali Black Friday?
Pozdravljena, hvala za pohvale in dobrodošla na Forumu! ;)

Polnjenje preko polnilne postaje za JV85 Pro ni opcijsko, je edini način polnjenja. Lahko pa se namesto na steno spravi na takšno namensko stojalo, kamor gre še komplet dodatni material, se pač namesto na steno polnila postaja namesti na omenjeno stojalo ... JV83 je vsekakor odlična opcija za ceno, kljub nižji sesalni moči gre še vedno za res dober baterijski sesalnik, jasno, 85 Pro je pač še tehnološko naprednejši, zmogljivejši itd ... Glede ponudba na 11.11 in BF pa se žal do zadnjega ne ve, kateri artikli in za koliko bodo v akciji, sigurno pa kakšna znižanja bodo, a bodo kot vsako leto razpršena na celotno obdobje od začetka novembra pa do 11.11 ...
Autumn
Prispevkov: 8
Pridružen: 30 Okt 2020, 12:12

30 Okt 2020, 23:22

Najlepša hvala za odgovor ;)
Škoda, stensko polnjenje mi predstavlja kar velik minus. Nosilec sicer izgleda praktično, ampak imam rada vse pospravljeno s poti.
Mislim, da je ravnokar padla odločitev za JV83. Hvala za pomoč!
dnanut
Prispevkov: 2
Pridružen: 15 Okt 2020, 21:19

31 Okt 2020, 09:13

Je imel kdo probleme z polnilcem baterij pri brezžičnem sesalniku Xiaomi JIMMY JV83? Meni je crknil po samo dveh polnitvah.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

31 Okt 2020, 13:08

dnanut napisal/-a:
31 Okt 2020, 09:13
Je imel kdo probleme z polnilcem baterij pri brezžičnem sesalniku Xiaomi JIMMY JV83? Meni je crknil po samo dveh polnitvah.
za omenjeno pa prvi primer, še nisem slišal. Se kar obrnit na tehnično podporo trgovine, bodo hitro poslali nov polnilec, če je res fuč ...
darjazupan
Prispevkov: 2
Pridružen: 31 Okt 2020, 13:46

31 Okt 2020, 16:44

Živjo,
rada bi kupila Jimmy JV85 Pro, pa me zanima ali je aktivna kakšna koda za popust.
Hvala in LP.....
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

31 Okt 2020, 16:52

darjazupan napisal/-a:
31 Okt 2020, 16:44
Živjo,rada bi kupila Jimmy JV85 Pro, pa me zanima ali je aktivna kakšna koda za popust. Hvala in LP.....
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! ;)
če se kupuje več stvari naenkrat, spoh tiste iz istega skladišča kar kodo: HALLOWEEN20 je aktivna še danes sigurno ...

postopek nakupa pa, če so kakšne težave, opisan: viewtopic.php?f=4&t=94
dnanut
Prispevkov: 2
Pridružen: 15 Okt 2020, 21:19

31 Okt 2020, 17:52

Tomson napisal/-a:
31 Okt 2020, 13:08
dnanut napisal/-a:
31 Okt 2020, 09:13
Je imel kdo probleme z polnilcem baterij pri brezžičnem sesalniku Xiaomi JIMMY JV83? Meni je crknil po samo dveh polnitvah.
za omenjeno pa prvi primer, še nisem slišal. Se kar obrnit na tehnično podporo trgovine, bodo hitro poslali nov polnilec, če je res fuč ...
Sem odposlal "Ticket". Bomo videli, kako se bodo odzvali pri Geekbuying.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

31 Okt 2020, 17:58

Če bodo kakršnekoli težave, spodočite na ZS Ticket number, posredujemo preko našega kontakta na GK ..
rs1975
Prispevkov: 34
Pridružen: 31 Okt 2020, 08:15

01 Nov 2020, 06:25

Se opavičujem, nisem šel vsega brat... Kako pa je z garancijo? Na splošno me zanima glede garancije za te dražje nakupe preko Geekbuying, Gearbest... Za manjše nakupe se ne sekiraš, če kaj crkne, ko gre pa za razne sesalce ja pa fajn imet podatek kako uvelavljat garancijo...
darjazupan
Prispevkov: 2
Pridružen: 31 Okt 2020, 13:46

01 Nov 2020, 09:31

Hvala lepa, naročeno. :)
Lp
Tomson napisal/-a:
31 Okt 2020, 16:52
Živjo,rada bi kupila Jimmy JV85 Pro, pa me zanima ali je aktivna kakšna koda za popust. Hvala in LP.....

Pozdravljena in dobrodošla na Forumu! ;)
če se kupuje več stvari naenkrat, spoh tiste iz istega skladišča kar kodo: HALLOWEEN20 je aktivna še danes sigurno ...

postopek nakupa pa, če so kakšne težave, opisan: viewtopic.php?f=4&t=94
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

01 Nov 2020, 11:02

rs1975 napisal/-a:
01 Nov 2020, 06:25
Se opavičujem, nisem šel vsega brat... Kako pa je z garancijo? Na splošno me zanima glede garancije za te dražje nakupe preko Geekbuying, Gearbest... Za manjše nakupe se ne sekiraš, če kaj crkne, ko gre pa za razne sesalce ja pa fajn imet podatek kako uvelavljat garancijo...
Garancija na GeekB in GearB je 1-leto, uveljavlja pa se preko njihovenga servisnega centra v EU. Sploh GeekB lahko res zelo pohvalim, so tudi kar se tiče after-sale supporta izjemno odzivni, ustrežljivi in fleksibilni. Sicer pa imamo pri vseh teh trgovinah tudi svoj kontakt in lahko, če bi bilo potrebno posredujemo.
Dipling
Prispevkov: 63
Pridružen: 08 Sep 2019, 01:18

02 Nov 2020, 09:19

Zdravo.

Eno vprašanje.
Odločamo se za nakup enega Jimmy_a, da se rešimo klasičnega sesalca na kabel. Z njim sesamo enkrat na teden (tu nekje), saj za sesanje skrbi roborock s50.

Zanima me, če je glede na pogostost "klasičnega" sesanja smiselno kupiti JV85 Pro ali raje nižjo verzijo? Sam se sicer nagibam k zadnji verziji. Če že nabaviš, raje trenutno "najboljšega". A mogoče bi bil dovolj tudi JV83. Plus je polnjenje preko polnilne postaje.
Hvala.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

02 Nov 2020, 11:30

sam imam doma v enem nadstropju JV53, v drugem JV85 Pro, poleg robotskih sesalnikov. Načeloma tudi JV53 čisto ok, se pravi bo JV83 še bolje, iz stališča učinkovitosti čiščenja že zelo spodoben model. Pri JV85 Pro pa predvsem možnost polnjenja na steni in zamenjljive baterije, res praktičen in informativen AMOLED zaslon, priloženih je res veliko nastavkov, sesalna moč pa res poglavje zase, saj se večino časa ne potrebuje, če smo realni, ampak včasih pa lahko pride zelo prav ... skratka, če so finance je sigurno investicija JV85 Pro smiselna, ker gre za res super model, če pa se želi prihranit pa JV83 za 170€ tudi huda zadeva za ceno ...
Pikica
Prispevkov: 2
Pridružen: 02 Nov 2020, 13:41

02 Nov 2020, 14:55

Živjo, super stran z veliko uporabnimi informacijami, same pohvale. Tudi sama se zanimam za tako vrsto sesalca, nadomestila bi klasicni sesalec in metlo. Imam precej stopnic (keramika) pa me zanima kako dobro bi ocistil jv83 oz. 85, kako posesa v vogalih?
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

02 Nov 2020, 16:13

Pikica napisal/-a:
02 Nov 2020, 14:55
Živjo, super stran z veliko uporabnimi informacijami, same pohvale. Tudi sama se zanimam za tako vrsto sesalca, nadomestila bi klasicni sesalec in metlo. Imam precej stopnic (keramika) pa me zanima kako dobro bi ocistil jv83 oz. 85, kako posesa v vogalih?
Dobrodošla na Forumu in hvala za pohvale! ;)

stopnišče seveda odlično, kot vse podlage, če je pravi kot 90° posesa super, če je nad 90% tudi ni problema, če pa so ožji kot, pri nas na stopnišču ponekod v zavitih stopnicah npr. 60°in 45° pa navadna krtačka ne pride do konca v kot in čisto iz vogala ne potegne smeti, je potrebno zamenjati nastavek, potem pa jasno gre ...

Slika Slika
gromovec
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 Nov 2020, 20:26

03 Nov 2020, 20:31

Pozdravljeni,

sem nov na forumu in se zanimam za nakup pokončnega baterijskega sesalnika. V bistvu me zanima kateri sesalnik izbrati, če bi se uporabljal vsak dan, vendar samo kot nadomestilo metle (ob tem sesalniku bi še vedno uporabljali klasičnega). Ali je kakšen dovolj kvaliteten v cenovnem okvirju max.100 eur, da se ne bi preveč kvaril, glede na to, da bi ga uporabljal vsak dan za sesanje površine cca. 60m2?

V naprej hvala za odgovor.

Lep pozdrav.
Matej
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

03 Nov 2020, 21:17

gromovec napisal/-a:
03 Nov 2020, 20:31
Pozdravljeni, sem nov na forumu in se zanimam za nakup pokončnega baterijskega sesalnika. V bistvu me zanima kateri sesalnik izbrati, če bi se uporabljal vsak dan, vendar samo kot nadomestilo metle (ob tem sesalniku bi še vedno uporabljali klasičnega). Ali je kakšen dovolj kvaliteten v cenovnem okvirju max.100 eur, da se ne bi preveč kvaril, glede na to, da bi ga uporabljal vsak dan za sesanje površine cca. 60m2? V naprej hvala za odgovor. Lep pozdrav. Matej
Pozdravljen in dobrodošel na Forumu! ;)

sicer se poraja vprašanje, zakaj bi se še uporabljal hkrati tudi klasični sesalnik, glede na to, da so trenutni najboljši modeli po sesalni moči že skoraj presegli električne modele in res v celoti nadomestijo žične modele, imajo res veliko priložene opreme, se praktično lahko polnijo tudi na stenskih nosilcih, trenutno eden najboljših na trgu je npr. model Jimmy JV85 Pro za 280€, razen če gre za finančno čim manjši vložek, v tem primeru za dobrih 100€ vsekakor Jimmy JV53 model, bo glede na omenjeno več kot super!
sixo
Prispevkov: 8
Pridružen: 02 Nov 2019, 13:50

03 Nov 2020, 23:01

Zdravo,

odločam se med JV85 in JV85 Pro ... in se bolj nagibam k JV85. A je kakšen dober deal? Oz ali naj raje še počakam, da se bomo še malo približali 11.11.?

Hvala.
gromovec
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 Nov 2020, 20:26

03 Nov 2020, 23:11

Tomson napisal/-a:
03 Nov 2020, 21:17
gromovec napisal/-a:
03 Nov 2020, 20:31
Pozdravljeni, sem nov na forumu in se zanimam za nakup pokončnega baterijskega sesalnika. V bistvu me zanima kateri sesalnik izbrati, če bi se uporabljal vsak dan, vendar samo kot nadomestilo metle (ob tem sesalniku bi še vedno uporabljali klasičnega). Ali je kakšen dovolj kvaliteten v cenovnem okvirju max.100 eur, da se ne bi preveč kvaril, glede na to, da bi ga uporabljal vsak dan za sesanje površine cca. 60m2? V naprej hvala za odgovor. Lep pozdrav. Matej
Pozdravljen in dobrodošel na Forumu! ;)

sicer se poraja vprašanje, zakaj bi se še uporabljal hkrati tudi klasični sesalnik, glede na to, da so trenutni najboljši modeli po sesalni moči že skoraj presegli električne modele in res v celoti nadomestijo žične modele, imajo res veliko priložene opreme, se praktično lahko polnijo tudi na stenskih nosilcih, trenutno eden najboljših na trgu je npr. model Jimmy JV85 Pro za 280€, razen če gre za finančno čim manjši vložek, v tem primeru za dobrih 100€ vsekakor Jimmy JV53 model, bo glede na omenjeno več kot super!

Odgovor na vaše vprašanje je, da klasičen sesalnik že imamo, ta bo kot dodaten in zato bi želel, da je finančni vložek čim manjši. Glede na to bom po vsej verjetnosti naročil kar Jimmy JV53. Hvala za pomoč, ažuren odgovor in kodo za popust.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

04 Nov 2020, 00:10

sixo napisal/-a:
03 Nov 2020, 23:01
Zdravo, odločam se med JV85 in JV85 Pro ... in se bolj nagibam k JV85. A je kakšen dober deal? Oz ali naj raje še počakam, da se bomo še malo približali 11.11.? Hvala.
je trenutno super cena iz EU skladišča, brezplačna poštnina, če bo še kaj ugodneje pa težko rečem, glede na trenutno ceno predvidevam da kaj dosti nižje ne bo šlo, je tole kar hud deal za takšen baterijski sesalnik:
Pikica
Prispevkov: 2
Pridružen: 02 Nov 2020, 13:41

04 Nov 2020, 15:30

Hvala za odgovor, kako je pa pri modelu jv85 brez pro z dodatno baterijo in filtrom, nikjer nisem zasledila, da je možno dodatno kupiti ali sta ista kot pri jv85 pro
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

04 Nov 2020, 15:37

je enak dizajn in zasnova pri JV85/85 Pro, tako da enaka zamenljiva baterija, enaki filtri ...
LKTN
Prispevkov: 1
Pridružen: 04 Nov 2020, 15:52

04 Nov 2020, 16:29

Zdravo,
Super forum.
Kupila bi: ROIDMI NEX 2 Pro Prenosni pametni ročni brezžični sesalnik.
Danes je iz Češke ugodna ponudba - to je fiksa cena, ni carine. razumem prav?
Prav tako me zanima me ali veš, če je zamenljiva baterija ter kako se polni.
Ali je plačilo mogoče z viso?
Hvala ti že vnaprej.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

04 Nov 2020, 19:06

LKTN napisal/-a:
04 Nov 2020, 16:29
Zdravo, Super forum. Kupila bi: ROIDMI NEX 2 Pro Prenosni pametni ročni brezžični sesalnik. Danes je iz Češke ugodna ponudba - to je fiksa cena, ni carine. razumem prav? Prav tako me zanima me ali veš, če je zamenljiva baterija ter kako se polni. Ali je plačilo mogoče z viso? Hvala ti že vnaprej.
Pozdravljena in dobrodošla na Forumu ter hvala za pohvale! ;)

Drži, fiksna cena, hitra dostava, nobenih dodatnih stroškov, cena je končna, tudi poštnina je brezplačna ... baterija sicer ni zamenjljiva, se pa polni preko magnetnega stenskega nosilca/držala. Plačilo z Viso je seveda možno, v tem primeru (če se plačuje direktno v trgovini s kartico) se priporoča ShippingInsurance za 8€, če se pa plačuje preko PayPala (kamor se vpiše VISO) pa slednje ni potrebno, ker so vse pošiljke avtomatsko brezplačno zavarovane v primeru izgube/poškodbe pošiljke ...

s tole kodo še malo ceneje:
Zala
Prispevkov: 7
Pridružen: 29 Jun 2020, 14:11

04 Nov 2020, 20:27

Torej, nekaj mesecev imamo v uporabi Jimmyja JV83 (z dvema baterijama) in nismo najbolj zadovoljni, zato me zanimajo vaše izkušnje..

V redu posesa prah, lase, lažje smetke, težave pa ima pri npr drobtinah, še posebej pa pri drobnem pesku oz. kamenčkih, ki jih nanosimo v predsobo. Ne posesa jih, če že, pa se vsujejo nazaj na tla. Tudi z največjo močjo sesanja ne.

Je to običajno?

No, to me kar jezi, ker je vežo potrebno posest vsaj 1 do 2x dnevno, da ne trosimo kamenčkov naprej po hiši.

Všeč mi je, da ima dve bateriji, da ko se ena sprazni, da imamo na rezervi še eno polno.
Je pa večkrat treba dat na najvišjo hitrost, takrat pa je precej glasen.

Praktičen je za posesat avto, vendar mi maximalna moč ne uide, še posebej "na tleh". Po sedežih gre tudi z drugo stopnjo.

Kako je z ostalimi konkurenčnimi (npr Dyson, ki je bil cenovno nedosegljiv), ne vem, me pa zanima in bom ob priliki primerjala.
Tomson
Prispevkov: 10597
Pridružen: 23 Avg 2019, 09:28

04 Nov 2020, 22:33

hmm... pa počakate kakšno sekundo po sesanju peska, preden se ugasne sesalnik? da bi pri drobtinah bile težave je skoraj nemogoče, bom jutri pozkusil z manj zmogljivim JV53 modelom ...
Odgovori