Ali te trgovine že vedo, kako bo po 01.07. z 3 EUR po artiklu.
Seveda je to pri telefonih zanemarljiv znesek, bolj me zanima procedura pri novi EU zakonodaji.
LP
Pametni telefoni
sem govoril s kontaktom v trgovini. Pravi, da brez skrbi. Nobenih dodatnih stroškov ob dostavi. Če bi se (pa se ne bo) karkoli doračunalo, bo pokrila vse stroške trgovina ...
